تبلیغات
آموزش جامع رانندگی - مجلس وکاهش زمان معاینه فنی
آموزشگاه رانندگی فداچ
بهترین راننده شو
تاریخ : شنبه 9 شهریور 1392 | 09:20 ب.ظ | نویسنده : نوید فتحی
عضو فراکسیون محیط زیست مجلس با بیان اینکه اعضای فراکسیون محیط زیست با کاهش مدت اعتبار معاینه فنی خودروها به دو سال موافقت کامل دارند، گفت: بدون شک این مسئله در صحن علنی مجلس در آینده مطرح می‌شود.  کمال‌‌الدین پیر مؤذن درباره کاهش مدت اعتبار معاینه فنی خودروهای صفر کیلومتر اظهارداشت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی به خصوص اعضای فراکسیون محیط زیست مجلس موافق بازگشت مدت اعتبار معاینه فنی به مدت قبل(هر دو سال برای خودروهای صفر کیلومتر) هستند.

 طرح کاهش زمان معاینه فنی در مجلس
عضو فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی افزود: مقرر شده در آینده نزدیک از مرکز معاینه فنی خودروها بازدیدی توسط اعضای فراکسیون محیط زیست مجلس بازدیدی صورت گیرد.
وی با اعلام اینکه فراکسیون محیط زیست خانه ملت موافق مطلق کاهش مدت اعتبار معاینه فنی خودروها است، بیان داشت: در این خصوص امیدوار هستیم که به یک نتیجه واحد برسیم.
پیرمؤذن متذکر شد: بدون شک مسئله کاهش مدت اعتبار معاینه فنی خودروها به دو سال در صحن علنی خانه ملت مطرح خواهد شد.
به گزارش فارس، نماینده منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی از حجت‌الاسلام حسن روحانی، ریاست جمهوری ایران خواست که در تعیین سکان‌دار محیط زیست به عنوان یکی از معاونان ریاست جمهوری تسریع ببخشد.
پیر‌مؤذن در ادامه ضمن قدردانی از اهمیت دادن رئیس جمهور برای رسیدگی به تالاب ارومیه و تشکیل کارگروهی ویژه به منظور پرداختن به آن، ابراز داشت: با توجه به اینکه چندی پیش شاهد ایجاد آلودگی یک نفتکش هندی در آبهای دریای خلیج فارس بودیم و از آنجایی که آلودگی هوا همچنان از معضلات محیط زیست بوده، لازم است که ریاست جمهوری در تعیین رئیس سازمان محیط زیست تسریعات لازم را داشته باشند.
طبقه بندی: اخبار راهنمایی ورانندگی، گوناگون،
برچسب ها: خودرو، معاینه فنی، محیط زست، بیمه،

پست های پیشنهادی:

پورشه علی دایی + تصاویروبیوگرافی،
كارواشی كه فقط خودروهای میلیاردی را می شوید/عکس،
شیک ترین پارکینگ های دنیا + تصاویر،
-------