تبلیغات
آموزش جامع رانندگی - گرانترین و ارزانترین خودرو جهان؟+تصویر
آموزشگاه رانندگی فداچ
بهترین راننده شو
تاریخ : چهارشنبه 6 شهریور 1392 | 08:00 ب.ظ | نویسنده : نوید فتحی
امروزه داشتن خودرو برای بسیاری از افراد یکی از مسائل ضروری محسوب می‌شود، اما قیمت خودرو تاثیر زیادی در تعیین توان خرید افراد دارد.

خودروهای موجود در جهان، دارای قیمت‌های متفاوتی می‌باشند که این قیمت‌ها دارای مقدار حداقل و حداکثر می‌باشد.حداقل قیمت خودرو جهان را ارزان‌ترین خودرو دنیا و حداکثر آن را گران ترین خودرو دنیا به خود اختصاص داده‌است.گرانترین خودرو جهان
گرانترین خودرو کنونی "لیکان هایپراسپورت" با قیمت ۳.۵ میلیون دلار می‌باشد.این ماشین توسط شرکت لبنانی W Motors تولید شده‌است.
موتور این ماشین ۷۴۰ اسب بخار قدرت دارد و این توانایی را دارد که در کمتر از ۲.۸ ثانیه، از سرعت صفر به ۶۰ مایل در ساعت برسد. این خودرو قادر است بیش از ۲۶۷ مایل در ساعت سرعت داشته‌باشد. چراغ این خودرو با روکشی از الماس پوشیده شده و چرم‌های استفاده شده در روکش این خودرو با نخی از طلای ۲۴ عیار دوخته شده‌است.
داشبورد این خودرو دارای صفحه نمایش تعاملی هولوگرافی سه‌بعدی می‌باشد. بنا بر گزارشات تنها ۷ عدد از این خودرو در جهان وجود دارد.

ارزانترین خودرو جهان
به گزارش اقتصاد آنلاین، ارزانترین خودرو کنونی دنیا، خودرو هندی تاتا نانو با ۳۰۵۶ دلار می‌باشد.این خودرو می‌تواند بیش از ۱۰۵ کیلومتر در ساعت سرعت داشته باشد .
طول این خودرو ۳۱۰۰ میلی‌متر و عرض آن ۱۵۰۰ میلی‌متر می‌باشد.ارتفاع این خودرو نیز برابر ۱۴۸۵ میلی‌متر است.
این خودرو یک وسیله نقلیه دوسیلندر با حداقل امکانات رفاهی می‌باشد.این خودرو بسیار کم‌مصرف است.

طبقه بندی: گوناگون،
برچسب ها: خودرو، گران ترین خودرو دنیا، ارزان‌ترین خودرو دنیا، قیمت خودرو،

پست های پیشنهادی:

تصاویر و مشخصات کامل کایرون رامک خودرو،
تعویض دنده، مهارت یا دانش فنی؟،
خودروهای آمریکایی مجوز تبلیغ ندارند!،
-------