تبلیغات
آموزش جامع رانندگی - گلف بازی روی خودرو+تصویر
آموزشگاه رانندگی فداچ
بهترین راننده شو
تاریخ : دوشنبه 28 مرداد 1392 | 08:26 ب.ظ | نویسنده : نوید فتحی
گلف یکی از ورزش های سرگرم کننده والبته بسیار آرامی است که طرافدارن بسیاری در دنیا دارد. این ورزش نیاز به وسایل مخصوص و البته یک زمین خاص است و هر جایی نمی توان آن را انجام داد.  ورزش هایی که میان مردم رواج بیشتری دارند معمولا ساده یا کم هزینه هستند برای مثال فوتبال ورزشی است که هر جایی می توان آن را انجام داد و نیازی به وسیله های خاص ندارند اما گلف ورزشی است که نیاز به وسیله های خاص و البته یک زمین دارد که شاید در دسترس همه نباشد.

 خودرویی که زمین گلف شد+تصاویر
جان مک آرتور جوان 22 ساله است که راهی جالب برای انجام ورزش مورد علاقه اش پیدا کرده است. این جوان با کاشت چمن روی خودرواش و ایجاد سوراخ های مختلف، آن را تبدیل به زمین گلف کرده است.
او درباره هدف این خودش گفته است انجام گلف بسیار گران است از این رو برای صرفه جویی در هزینه ها خودروی خود را به زمین گلف تبدیل کرده است. این زمین همچنین قابلیت آن را دارد که به هر جایی برده شده و هر زمان میتون روی آن گلف بازی کرد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، او این خودرو را تنها با 300 پوند ساخته است در حالی که انجام بازی گلف هربار نیمی از این هزینه را در بر دارد. البته او قصد ندارد خودرو برای خودش نگه دارد و آن را برای مزایده روی سایت های مختلف گذاشته است. تا به حال افراد زیادی خواستار خرید آن شده اند.

1
طبقه بندی: گوناگون،
برچسب ها: فوتبال، گلف روی خودرو، خودرو، کم هزینه،

پست های پیشنهادی:

روش شستن حرفه ای ماشین،
شماره پیامک تخلفات رانندگی تغییر کرد،
امن‌ترین خودروی پلیس جهان+تصویر،
-------