تبلیغات
آموزش جامع رانندگی - ترافیک این روزهای تهران در چه ساعت هایی است؟
آموزشگاه رانندگی فداچ
بهترین راننده شو
تاریخ : یکشنبه 23 تیر 1392 | 08:55 ب.ظ | نویسنده : نوید فتحی
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از تغییر پیک ترافیک عصر و کاهش ترافیک صبح در ماه رمضان خبر داد. سردار حسین رحیمی ‌،‌ با اشاره به اینکه پیک ترافیک عصرگاهی در پایتخت از ساعت 16 تا 21 بود گفت: با آغاز ماه مبارک رمضان از اذان مغرب تا حدود یک ساعت و نیم بعد با کاهش بار ترافیک مواجهیم به شکلی که پیک ترافیک را از ساعت 19:30 تا 21 و 22:30 تا 24 داریم.


وی تاکید کرد: پیک دوم ترافیک شامگاهی که از ساعت 22:30 تا 24 است و با توجه به افزایش ترددهای درون شهری طی روزهای گذشته، سنگین اما روان بوده است.
رییس پلیس راهور تهران از افزایش یک شیفت به فعالیت ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از ساعت 21:30 تا 1:30 بامداد خبر داد و گفت: با توجه به اجرای طرح اذان تا اذان و باز بودن بسیاری از صنوف پلیس راهنمایی و رانندگی تهران به جهت روانسازی بار ترافیک، شیفت بامداد را تقویت کرده و بدین ترتیب تلاش می‌کنیم تا ترافیک این ساعات روان باشد.
وی به ترافیک صبحگاهی اشاره کرد و گفت: آمارها نشان می‌دهد بار ترافیک صبحگاهی با توجه به تغییر ساعت کاری ادارات و تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها با کاهش مواجه بوده است.
رییس پلیس راهور تهران با اشاره به اینکه ساعت پایانی طرح زوج و فرد همزمان با ماه مبارک رمضان یک ساعت کاهش یافته است گفت: بررسی‌های پلیس طی چند روز گذشته نشان می‌دهد این کاهش یک ساعته بسیار موثر بوده است.
وی به تخلفات رانندگی اشاره کرد گفت: همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان تخلفات رانندگی در تهران کاهش یافته و در عین حال ما نیز به همکاران خود توصیه‌ کرده‌ایم تا حد ممکن از برخوردهای سلبی و جریمه خودداری کرده و به ارشاد و راهنمایی رانندگان بپردازند.
رییس پلیس راهور تهران تاکید کرد: علیرغم این امر در صورتی که رانندگان مرتکب تخلفاتی همچون سد معبر شوند، قطعا پلیس به جهت رفاه حال سایر رانندگان نسبت به برخورد با متخلفان و انتقال خودروی آنها به پارکینگ اقدام کنند.
طبقه بندی: اخبار راهنمایی ورانندگی،
برچسب ها: ترافیک، ساعات ترافیک تهران، پیک ترافیک، پلیس راهور،

پست های پیشنهادی:

کـِشِ شلوار - طنز،
گران قیمت ترین ماشین های جهان،
ویژگی‌های خودروی جدید "پوتین"!،
-------