تبلیغات
آموزش جامع رانندگی - ویژگی‌های خودروی جدید "پوتین"!
آموزشگاه رانندگی فداچ
بهترین راننده شو
تاریخ : جمعه 21 تیر 1392 | 03:11 ب.ظ | نویسنده : نوید فتحی
رئیس جمهور روسیه به زودی خودروی جدید خود را دریافت می کند؛ اما تفاوت این خودرو با دیگر خودروهای امن این است که حتی در برابر حملات شیمیایی و اتمی نیز ایمن بوده و از داخل آن می توان جنگ را اداره کرد.


گفته می‌شود که این خودرو محصول شرکت خودروسازی "زیل" روسیه است، و طبق دستور پوتین همه قطعات و اجزای آن در داخل همین کشور تولید شده.

منابع رسانه ای روس تأکید کرده اند که خودروی جدید پوتین از خودروی ویژه باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا پیشرفته‌تر است.

شرکت زیل مدعی است که 6 سال برای ساخت این خودروی جدید زمان مصرف کرده و پوتین اصرار داشته که علاوه بر قطعات تکنولوژی امنیتی و نظامی این خودرو نیز در داخل روسیه تولید شود.

این خودروی کاملا زرهی و امن 3 و نیم تن وزن دارد، و شیشه های این خودرو ضد گلوله و ضد موشک بوده و ساختار تجهیزات داخلی آن به گونه ای است که حتی می‌توان از درون آن جنگ را اداره کرد.

برخی منابع همچنین تأکید کرده اند که خودروی مذکور حتی در مقابل حملات شیمیایی و اتمی نیز مصون بوده و از سیستم پیشرفته الکترونیکی بهره‌مند است که قابلیت کنترل و حرکت آن را از داخل و خارج خودرو فراهم می کند.

تجهیزات پیشرفته ارتباطاتی این قابلیت را به این خودرو می دهد که حتی در حال حرکت به سالن ارتباطات و نشست های نظامی کاملا محرمانه تبدیل شود.


برچسب ها: خودرو، خودرو رئیس جمهور، تکنولوژی، خودروی زرهی،

پست های پیشنهادی:

نکاتی برای شستن اتومبیل،
راهکار کاهش سوانح رانندگی،
رابطه میزان تحصیلات با تصادفات رانندگی،
-------