آموزشگاه رانندگی فداچ
بهترین راننده شو
تاریخ : شنبه 11 خرداد 1392 | 06:38 ب.ظ | نویسنده : نوید فتحی
چهارشنبه شب گذشته فردی در تماس با پلیس 110 اعلام کرد راننده خودروی پورشه و پراید پس از تصادف در حال نزاع و زدوخورد هستند. بلافاصله گشت کلانتری شهرک قدس در محل تصادف در بلوار دادمان حاضر شد. پس از بررسی ها مشخص شد راننده خودروی پورشه پس از تصادف با یک دستگاه پراید راننده آن را مورد ضرب و شتم قرار داده است.

http://ts3.mm.bing.net/th?id=H.4634124731680242&pid=1.1

در ادامه راننده پراید که دچار خونریزی شده بود به مراکز درمانی منتقل شده و ماموران متوجه شدند راننده پورشه قصد فرار از صحنه تصادف را دارد. با دستگیری راننده پورشه و انتقال او به کلانتری او خودش را مصطفی 43 ساله معرفی کرد. در بررسی های تخصصی مشخص شد وی دارای چندین فقره سابقه کیفری در رابطه با کلاهبرداری است. با استعلام پلاک خودروی پورشه نیز مشخص شد خودرو شب گذشته از سعادت آباد سرقت شده است.

با روشن شدن موضوع سارق 43 در بازجویی ها مدعی شد با پرسه زدن در مناطق شمال و غرب پایتخت خودروهای گران قیمت از جمله پورشه، پرادو، سانتافه و بنز را پس از غفلت رانندگان سرقت می کند و همان روز در یک تصادف ساختگی با خودروهای مدل پایین مانند پراید، پیکان و نیسان از رانندگان اخاذی کرده و متواری می شود.

در ادامه کلاهبردار پورشه سوار مدعی شد وقتی با رانندگان خودروهای مدل پایین تصادف می کردم ادعا می کردم که قرار کاری مهمی دارم و راننده مقصر می تواند با پرداخت 700 هزارتا 2 میلیون تومان از صحنه تصادف برود، اگر هم آنها از پرداخت پول خودداری می کردند آنها را مورد ضرب و شتم قرار می دادم. با هر خودرو بین 2تا 4 بار تصادف می کردم و بعد آن را در خیابان رها می کردم.

سرهنگ مهرداد بیژن نیا رئیس کلانتری 134 شهرک قدس با اعلام این خبر به مهر گفت: تحقیقات بیشتر در خصوص سایر جرایم متهم ادامه دارد.

طبقه بندی: تصادفات، گوناگون،
برچسب ها: سرقت پراید، پلیس راهور، خودروهای گران قیمت، پورشه، تصادف،

پست های پیشنهادی:

۱۷ خودرویی که مجوز ورود به ایران را گرفتند،
آنچه باید درباره تعویض گواهینامه‌ بدانیم،
هدیه تولد ۵۰ سالگی لامبورگینی/عکس،
-------